Εορτασμός 25ης Μαρτιου 2019

Ο εορτασμός της 25ης Μαρτίου πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία στο Πολιτιστικό Κέντρο Αγίου Στεφάνου στις 22 Μαρτίου 2019. Μία εξαιρετική εορτή που ετοίμασαν με αγάπη οι συνάδελφοι. Ένα μεγάλο μπράβο στη χορωδία μας, στη χορευτική και θεατρική ομάδα μας καθώς και στους συναδέλφους κα Πανουσοπούλου, κο Αντωνίου και κα Κουβέλη που ετοίμασαν την παράσταση, τη χορωδία και τα σκηνικά και προσέφεραν χαρά συγκίνηση και ικανοποίηση σε μαθητές, γονείς και καθηγητές.

Ανήμερα την 25η Μαρτίου πραγματοποιήθηκε η παρέλαση των μαθητών μας με μεγάλη επιτυχία.

Θερμά συγχαρητήρια  σε όλα τα παιδιά που έλαβαν μέρος στη παρέλαση (βήμα και κρουστά), όπως και στη κα Χρυσοφάκη, καθηγήτρια  της Φυσικής Αγωγής, που φρόντισε για την πολύ καλή εικόνα των παιδιών και τα συνόδευσε.

Ευχαριστούμε επίσης το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για την επιμέλεια της εμφάνισης των μαθητών μας.

Φωτογραφίες από την Γιορτή της 25ης Μαρτίου 2019

Η Διευθύντρια